خدمات اپیلاسیون

/خدمات اپیلاسیون
خدمات اپیلاسیون ۱۳۹۷-۱۲-۲۶ ۱۱:۳۰:۰۵ +۰۳:۳۰

essay writers

اپیلاسیوندر سالن زیبایی آفتاب

اپیلاسیون موثرترین، ارزان‌ترین، بی‌خطرترین و پرطرفدارترین روش برای از بین بردن موهای زاید بدن است. در این شیوه نه تنها موهای ضخیم بلکه موهای کرکی و نازکی که معمولا دیده نمی‌شوند نیز از ریشه کنده شده، لایه‌ی مرده‌ و تیره‌ی سطحی پوست نیز برداشته می‌شود. و شما بلافاصله شاهد پوستی صاف و براق و بدنی لطیف خواهید بود. برخلاف روش های قدیمی دیگر بعداز اپیلاسیون تا حدود یکماه بدنی بدون  مو خواهید داشت. رنگ پوست مخصوصا در قسمت زیربغل و بیکینی تیره نمی‌شود و پوستتان خراشیده و زخمی نخواهد شد. موهایی که پس از یک دوره طولانی بی‌مویی در می‌آیند نرم و نازک بوده و احساس زبری پس از تیغ زدن را ندارند. تجربه نشان داده که موها به تدریج کمتر شده و بدون هزینه های سنگین لیزر شاهد بدنی کم مو یا بدون مو خواهید بود.

برای کسانی که تابحال اپیلاسیون انجام نداده‌اند و یا خاطره‌ی بدی از این موضوع دارند می‌تواند تجربه‌ای دلهره‌آمیز باشد. اما خبر خوب اینست که روش های بدون دردی وجود دارند که می‌تواند اپیلاسیون را به یک تجربه‌ی خوشایند تبدیل شود.

یکی از مهمترین اصول اپیل کردن مو بدون درد، مراجعه به افراد متخصص و ماهر دوره دیده در این رشته است. علاوه بر آن وسایل و تجهیزات جدید، استفاده از مواد عالی و گرانقیمت و مهمتر از همه، روش منحصر بفرد در سالن آفتاب ، اپیلاسیون را به تجربه ای خوشایند و لذت‌بخش تبدیل می‌نماید.

رعایت موارد بالا همراه با رعایت دقیق و کامل بهداشتی، بکار گیری متخصصین گشاده رو و حرفه‌ای، اپیلاسیون  را به یکی از بخش‌های محبوب و پرطرفدار سالن زیبایی آفتاب تبدیل  کرده‌است.

مزیت اپیلاسیون نسبت به دیگر روش ‌های موزدایی:

  • -کنده شدن موها از قسمت ریشه، پوستی سفید و لطیف را به شما هدیه می‌دهد و علاوه برآن باعث رشد بسیار آهسته و مجدد موها می‌گردد.

  • -جلوگیری از ایجاد جوش، بریدگی، خونریزی جای زخم و تیرگی هایی ست که معمولا پس از استفاده از تیغ‌های اصلاح بوجود می‌آید.

  • -عدم وارد شدن مواد سمی و شیمیایی به بدن  و ایجاد حساسیت احتمالی که در اثر استفاده از پودرهای موبر قدیمی و کرم‌های موبر جدید اتفاق می‌افتد.

  • – شادابی، درخشانی و نرمتر شدن پوست بخاطر استفاده از موهای گیاهی.

  • – لایه برداری سلول های مرده، احیای پوستی جوانتر، احساس تنفس و آرامش پوست.

  • -کاهش رشد مجدد موها، نازک و نرم بودن موهای تازه درآمده و در موارد بسیار توقف رشد مو پس از چند جلسه اپیلاسیون.

سالن زيبايی آفتاب با ٢٧ سال سابقه درخشان با مديريت خانم شريفی آماده خدمت رسانی به شما عزيزان می باشد.
كوپ و كوتاهی فوق حرفه ای توسط خانم شريفی
اصلاح ابرو به صورت هاشور و سه بعدی و ويتامينه كردن ابرو در سالن آفتاب
خدمات فوق حرفه ای ناخن
ميكاپ عروس
با ما در سالن آفتاب زيباييتان را بيش از پيش نمايان كنيد.

میکاپ های اخیر

اطلاعات تماس

تهران - پونک - انتهای اشرفی اصفهانی - نرسیده به چهاردیواری - نبش میرطاهری ششم - پلاک ۲۱ - واحد ۶ - طبقه چهارم سالن زیبایی آفتاب

Phone: ۰۲۱-۴۴۸۲۴۵۲۷ ، ۰۲۱-۴۴۸۰۳۹۵۹ ، ۰۲۱-۴۴۸۴۲۳۷۴ ، ۰۲۱-۴۴۸۲۹۵۸۳

Mobile: ۰۹۱۲۳۰۹۶۶۰۳